Mи Ваша сильна ланка

Юридична компанія

Міжнародна юридична компанія "Чарногурський та Вишнякова ЮЛС" - це юридична фірма із соціальною свідомістю. Ми надаємо індивідуальні правові рішення для наших клієнтів. В результаті ми маємо змогу побудувати довгострокові стосунки, в яких як клієнт, так і Міжнародна юридична компанія "Чарногурський та Вишнякова ЮЛС" мають можливість розширити свої знання без збільшення своїх витрат»

Міжнародна юридична компанія «ЮЛС Чарногурський» займає провідне місце у Словацькій Республіці серед найбільш динамічних компаній з визнаною репутацією. Міжнародна юридична компанія «ЮЛС Чарногурський» була заснована у лютому 2000 року та, починаючи з того часу, постійно розвивається. Окрім офісу у місті Братислава, Міжнародна юридична компанія «ЮЛС Чарногурський» має офіси в місті Бресчія, Італія (з 2004 року) та у місті Києві, Україна (з 2008 року).

Новини

Олена Вишнякова та Ілля Рогач провели семінар у Братиславі про інвестиційне середовище та особливості ведення бізнесу в Україні
28 листопада 2013 року в Братиславі, в Словаччині, Олена Вишнякова та Ілля Рогач з Міжнародної юридичної компанії «ЮЛС Чарногурський та Вишнякова» провели семінар про інвестиційне середовище та особливості ведення бізнесу в Україні для бізнесменів Словаччини. Підвищений інтерес учасників семінару свідчить про те, що Україна як і раніше залишається однією з найпривабливіших країн для інвестицій сусідніх країн, в число яких входить і Словаччина. На семінарі були розглянуті переваги інвестиційного середовища України для іноземних інвесторів, були проаналізовані найбільш успішні випадки інвестування словацьких підприємців в Україні. Також учасники семінару отримали практичну інформацію про способи виходу на ринок України і відкриття компанії в Україні, процедуру експорту-імпорту в Україну та інші корисні питання. Олена Вишнякова та Ілля Рогач крім того поділилися з учасниками семінару інформацією про особливості бізнес-середовища та бізнес-культури в Україні , а також способах мінімізації ризиків для іноземних інвесторів при співпраці з українськими партнерами. Таким чином у ході семінару можна було отримати не тільки теоретичну інформацію, а й дізнатися практичні «тонкощі» ведення бізнесу словацькими підприємцями в Україні. Кожному з учасників семінару також було надано можливість отримати відповіді на питання, що стосуються саме їх напрямку бізнесу або індивідуальної ситуації. Вивчити програму семінару «Підприємницько-інвестиційні можливості в Україні» можна тут.
21. 2014 » Повний текст  
Kомплексний юридичний аудит двох українських енергетичних компаній
Міжнародна юридична компанія «Чарногурський та Вишнякова ЮЛС» успішно завершила комплексний юридичний аудит двох українських енергетичних компаній, які спеціалізуються на виробництві енергії, отриманої із сонячного світла. Такі юридичні послуги були надані словацькій компанії Sterako s.r.o., яка добре відома завдяки своїй діяльності на енергетичному ринку ЄС. Сфера юридичної перевірки охоплювала питання корпоративного, господарського, податкового та антимонопольного права, а також питання нерухомості. Робочу групу по супроводу зазначеної перевірки очолювали Керуючий партнер Олена Вишнякова та радник Дмитро Січкар Міжнародної юридичної компанії «Чарногурський та Вишнякова ЮЛС» .
30. 2013 » Повний текст  
Pадник Міжнародної юридичної компанії "Чарногурський та Вишнякова ЮЛС" провів практикум
7 серпня 2013 року у Бізнес-центрі "ЛІГА", радник Міжнародної юридичної компанії "Чарногурський та Вишнякова ЮЛС" Дмитро Січкар провів практикум на тему: "Дозвільна документація у будівництві від А до Я. Нові положення і тенденції в регулюванні будівельної діяльності в Україні". Дмитро порушив найважливіші питання у сфері будівництва, зокрема питання, пов'язані з отриманням нових дозвільних документів, особливостями визначення категорії складності об'єкту, оформленням і реєстрацією об'єкту будівництва, застосуванням міжнародних контрактів у будівництві по стандартам FIDIC.
15. 2013 » Повний текст  
 

Останній випуск Бюлетень «PRO BONO»

У січні номері бюлетеня PRO BONO Carnogursky ULC

Редактори інформаційного бюлетеня Čarnogurský ULC PRO BONO підготували для вас ще одне видання, що містить інформацію про поточні правові питання в Україні.

 
Повернутися  
» Судова практика у справах про банкрутство » Законодавство у сфері виробництва та обігу спирту й алкогольних напоїв » Земельне законодавство » Оформлення запрошень іноземцям для в’їзду в Україну » Законодавство у сфері підприємництва » Адміністративна відповідальність за водіння в нетверезому стані

Завантажити в форм. PDF

» ULC PRO BONO 01_2014_EN
» ULC PRO BONO 01_2014_RU
» ULC PRO BONO 01_2014_UA
Для того, щоб PDF файл відкрився правильно, натисніть на посилання правою кнопкою миші, виберіть "Зберегти як ..." і після відкрийте PDF файл безпосередньо /прямо з Вашого диска.
Архів »

БЮЛЕТЕНЬ «PRO BONO»

В бюлетені «PRO BONO» Юридичної компанії «Чарногурський ЮЛС» відображається нове законодавство та багато інших юридичних питань. Він публікується щомісячно та надається безкоштовно.